• In English
 • Глава Уряду: За два роки до виборів ми маємо змагатися не за рейтинги, а за благополуччя людей
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 лютого 2018 року о 10:57

  Україна та її громадяни за два роки до президентських та парламентських виборів очікують від політиків відповідальної роботи і боротьби за благополуччя людей, а не змагань за рейтинги. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

  Він наголосив, що історичний шанс для змін Україна не втратила, але точка неповернення також не пройдена.

  «Сьогодні розпочала роботу нова сесія Парламенту. Це можливість зробити багато правильних кроків, аби змінювати життя українців. Ми презентували 35 важливих законопроектів, які напрацьовані Урядом, Парламентом та Президентом, народними депутатами… Хочу подякувати, що цього пленарного тижня два закони з 35 були ухвалені. Це дуже важливо з точки зору розвитку економіки, але цього недостатньо, аби кардинально змінити життя в країні і дати людям відчуття майбутнього, почуття гордості за країну», - сказав Глава Уряду.

  За його словами, за останні роки зроблено немало. «Але ми не пройшли точку неповернення. Будь-що може змінитися. І нам потрібно зробити країну по-справжньому демократичною та розвиненою. Люди чекають не те, щоб за півтора-два роки до виборів політики почали мірятися рейтингами. До виборів у нас є шанс прийняти рішення, які очікують люди», - акцентував увагу Прем’єр-міністр.

  Він також торкнувся теми нагальної необхідності створення антикорупційного суду – як завершальної ланки системи органів по боротьбі з корупцією, чіткого розмежування функцій та повноважень органів влади – для удосконалення процедур державного управління та оновлення виборчої системи. «Ми маємо створити прозору систему, коли кожен зможе реалізувати себе. Ми будемо поважати людей і обіцяти те, що можемо зробити, а не купувати голоси українців», - сказав Володимир Гройсман.

  За його словами, сьогодні Україні потрібна єдність всіх гілок влади, адже тільки в єдності можна по-справжньому вибудувати нову державу.

  «Цей шанс має стати найвищою цінністю, - сказав Володимир Гройсман. - Закликаю всіх об’єднатися. Готовий служити цим цілям і добитися результату».

  Глава Уряду: За два роки до виборів ми маємо змагатися не за рейтинги, а за благополуччя людей