• In English
 • Глава Уряду про програму субсидій: Закладаємо в проект бюджету 55 млрд, цього достатньо для надання допомоги
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 жовтня 2018 року о 20:41

  Кабінет Міністрів України заклав в проект Державного бюджету на 2019 рік 55 млрд грн як обсяг субсидій для населення. Це більше цьогорічного фактичного показника і є достатнім для того, аби забезпечити українські родини адресною допомогою. Про це в ефірі одного з загальнонаціональних каналів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Він зауважив, що цього року кількість домогосподарств, які отримують субсидію, склала 6,9 млн. Наступного року цей показник залишиться, за прогнозами, в таких же межах. І вимушене підвищення ціни на газ, а отже, тепло і воду, не позначиться на величині оплати за комунальні послуги для тих, хто має субсидію.

  «Свою частинку родина як платила, так і буде платити. Решту заплатить держава», - сказав Володимир Гройсман.

  Він також нагадав, що всім соціальним службам дано доручення – максимально виважено і уважно вирішувати проблеми людей. І навіть ті сім’ї, які не відповідають критеріям надання субсидій, але опинилися у скрутній ситуації, можуть звернутися до спеціальних комісій при органах соціального захисту. 

  «Є різні обставини, і їх потрібно враховувати. Основний критерій – доходи людей. Якщо вони невисокі – люди отримують підтримку», - зазначив Володимир Гройсман.

  Глава Уряду про програму субсидій: Закладаємо в проект бюджету 55 млрд, цього достатньо для надання допомоги