• In English
 • Глава Уряду про початок бюджетного процесу: Давайте працювати разом і робити Україну сильнішою
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 жовтня 2018 року о 14:44

  Глава Уряду Володимир Гройсман закликав народних депутатів України спільно працювати над проектом Державного бюджету на 2019 рік, який подано вчасно, є збалансованим і зберігає всі пріоритети і програми, започатковані Кабінетом Міністрів. Про це він сказав у Верховній Раді, коментуючи ухвалення проекту державного кошторису в першому читанні. Верховна Рада підтримала документ 240 голосами «за».

  Глава Уряду наголосив, що зараз завдання – ухвалити збалансований бюджет, коли видатки відповідають доходам.

  «Бюджет, який ми підготували, є збалансованим. Ми готові до другого читання, конструктивно з фракціями, комітетами працювати над тим, щоб зробити цей документ кращим, - сказав Глава Уряду. - Зараз ми маємо об’єднатись, щоб зробити ще один крок до сильної економіки України».

  Напередодні голосування по проекту бюджету Верховна Рада так само у першому читанні схвалила зміни до Бюджетного кодексу, які унормовують формування місцевих бюджетів в частині передачі частини податкових платежів за користування надрами, врегульовують питання державних гарантій і надання субвенцій.

  Глава Уряду про початок бюджетного процесу: Давайте працювати разом і робити Україну сильнішою