• In English
  • Глава Уряду щодо голосування по законопроекту про Антикорупційний суд: Маємо бути достойними довіри людей і партнерів
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 червня 2018 року о 11:42

    Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав важливим і ключовим заплановане на завтра у Верховній Раді остаточне голосування по законопроекту про формування в Україні Вищого антикорупційного суду. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів України.

    «Питання має надважливий і принциповий характер. Зараз ми стоїмо на роздоріжжі – або ми своїми кроками покажемо чіткий вектор для громадян щодо напрямку відновлення справедливості і покарання корупціонерів, або ми можемо відкотитися в усіх питаннях у минуле, яке ми проходили, - сказав Володимир Гройсман. - Сьогодні важливо, аби це рішення було ухвалено Парламентом. Це дасть можливість дати сигнал всередині країни, міжнародним партнерам. Воно вплине позитивно на розвиток економіки. У нас є всі шанси забезпечити пришвидшений економічний ріст. А це – стабільна валюта, ціни, вищі зарплати. Ми зможемо продовжувати зміни і дати нову якість життя громадян… Розраховую, що Парламент об’єднається, і рішення буде ухвалене. Хочу побажати успіху і бути достойними довіри людей».

    Глава Уряду щодо голосування по законопроекту про Антикорупційний суд: Маємо бути достойними довіри людей і партнерів