• In English
 • Глава Уряду про боротьбу з контрабандою: Ні кроку назад, сірі схеми мають бути зупинені
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 липня 2018 року о 17:02

  Запроваджена Урядом ініціатива «Україна без контрабанди» вже приносить свої результати і буде посилена, заявив під час урядової наради з представниками керівного складу Державної фіскальної служби та Національної поліції Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Я хочу подякувати за об’єднання зусиль всіх підрозділів ДФС. Це важливо, - сказав Володимир Гройсман. - Ні кроку назад, тільки вперед. Легальний бізнес має відчувати нормальне відношення. Сірі схеми  мають бути зупинені, аби не було навіть можливості для проникнення сірого імпорту».

  Учасники наради відзначили, що за період вжиття заходів по боротьбі з контрабандою вартість розмитнення різних груп товарів зросла в середньому на 20-34%, а по деяких групах товарів і більше. Обсяг виявлених порушень лише за три останні тижні склав 2,2 млрд грн. Мова про заниження митної вартості, чиста контрабанда, в тому числі нафтопродуктів, розсортування товарів тощо. Разом з тим скарг від бізнесу, який легально працює, немає. Головний принцип – нульова толерантність до порушників, як підприємців, так і посадовців, а також чіткий аналіз всього ланцюга руху товару аж до кінцевого вигодонабувача.

  «Рухаємося далі – в бік наповнення бюджету. Наша робота носитиме системний характер. Всі, хто хоче працювати в правовому полі – будь ласка, в’їжджайте, розмитнюйте і працюйте в Україні чесно», - сказав Володимир Гройсман.

  Він запропонував звернути окрему і посилену увагу на питання контрабанди лісу та нафтопродуктів. «По цих напрямках просив би посилити роботу», - сказав Глава Уряду.

  Глава Уряду про боротьбу з контрабандою: Ні кроку назад, сірі схеми мають бути зупинені Глава Уряду про боротьбу з контрабандою: Ні кроку назад, сірі схеми мають бути зупинені