• In English
 • Глава Уряду привітав працівників Служби безпеки України з професійним святом
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 березня 2018 року о 12:49

  Перед державою стоять безпрецедентні економічні та  безпекові виклики, саме тому питання безпеки громадян стає одним з  найважливіших для держави. Про це сказав Прем'єр-міністр України  Володимир Гройсман. Глава Уряду спільно з Президентом України Петром  Порошенком відвідав тренувальний центр Служби безпеки України і привітав  службовців з 26-річчям утворення відомства.  

  "За останні 4 роки перед Службою, як і перед країною, стали безпрецедентні виклики: забезпечення безпеки, відновлення  територіальної цілісності і забезпечення миру", - сказав Володимир  Гройсман.

  Він підкреслив, що на цьому нелегкому шляху є і бойові  втрати. "Цей подвиг і ця втрата завжди буде викликати великий сум у  серцях кожного з нас. У цей день хочу подякувати всім, хто наполегливою  працею, державницькою позицією захищає Україну, відновлює територіальну  цілісність, забезпечує безпеку для наших громадян, - сказав Глава Уряду. - Хочу побажати кожному з вас, щоб ви неушкодженими поверталися додому.  Хочу побажати всім нам, щоб ми зробили Україну успішною, економічно  сильною, щоб українці відчували себе у безпеці, а на континенті був мир".

  Глава Уряду привітав працівників Служби безпеки України з професійним святом Глава Уряду привітав працівників Служби безпеки України з професійним святом Глава Уряду привітав працівників Служби безпеки України з професійним святом