• In English
 • Глава Уряду представив нового Голову НАЗК
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 січня 2020 року о 18:39

  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова.

  «Людині, яка бореться з корупцією на топ-посадах, точно буде нелегко. Але в професійній компетентності пана Новікова не сумніваюсь — впевнений, що у нього вийде забезпечити чесну, прозору та, найголовніше, ефективну роботу відомства. У керівника НАЗК має бути нульова толерантність до корупції! Так само, як і у решти працівників Агентства», - підкреслив Глава Уряду.

  Він звернувся до всіх працівників НАЗК:  «Всі ті, хто імітують бурхливу діяльність, роблять вигляд, що насичено працюють та перевіряють інформацію для «галочки» — не витрачайте наш час, пишіть заяву на звільнення одразу!»

  Олексій Гончарук також подякував Наталії Новак, яка в складний перехідний період взяла на себе відповідальну роль виконуючої обов’язки Голови НАЗК та забезпечила спокійний перехід справ в руки нового керівника.

  Прем’єр-міністр наголосив, що боротьба з корупцією — топ-пріоритет Уряду, і якісна та безперебійна робота антикорупційних інститутів — її невід‘ємна умова.

  Глава Уряду представив нового Голову НАЗК