• In English
  • Глава Уряду: Маємо працювати на випередження проблем
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 квітня 2018 року о 11:56

    Обраний Урядом України курс на зростання економіки дозволяє працювати на випередження і попереджувати складнощі, а не вирішувати їх в пожежному порядку. Саме тому збереження темпів реформ задля підвищення якості життя громадян стає ключовим орієнтиром роботи Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

    «Ми почали вирішувати проблеми, які накопичувалися роками. У 2016 році ми взяли відповідальність за відновлення економічного зростання та повернення справедливості щодо наших людей, - сказав Глава Уряду. – Системність і глибина проблем – серйозна. Але ми почали їх вирішувати. І наше завдання – випереджати, а не наздоганяти. Ми і далі будемо працювати над тим, аби підвищити якість життя. Ми дякуємо кожному громадянину за критику, за підтримку, за розуміння тих проблем, які стоять на порядку денному, за те, що підказуєте що робити».

    Глава Уряду: Маємо працювати на випередження проблем