• In English
 • Глава Нацполіції України ознайомився з підготовкою спецпідрозділу поліції Сінгапуру
  Національна поліція України, опубліковано 29 жовтня 2018 року о 17:46

  У рамках робочого візиту української делегації на чолі із Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим до Сінгапуру глава Нацполіції Сергій Князєв відвідав центр підготовки спецпідрозділу місцевої поліції.

  Очільник Нацполіції ознайомився з досвідом первинної підготовки поліцейських та алгоритмом дій спецназу Сінгапуру при виконанні спеціальних завдань з використанням сучасного озброєння та техніки.

  Очільник Нацполіції зазначив, що підготовка спецпідрозділу поліції Сінгапуру має багато спільного із підготовкою бійців українського Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД).

  «При цьому важливо, що поліцейські Сінгапуру бачать у виконанні первинних реалізацій підрозділ, аналогічний нашому підрозділу тактико-оперативного реагування (ТОР), - тобто посилену патрульну поліцію. Вони також мають посилені бронегрупи у патрулюванні, які реагують на серйозні виклики», – повідомив глава Нацполіції.

  Українські поліцейські також ознайомилися із відпрацюванням дій бійців поліції Сінгапуру у «шут-хаусі» з використанням бойової зброї та транспорту.

  «У деяких моментах ми побачили, що досягли такого самого рівня, десь – навіть обігнали, а десь – є чому можна навчитися. Важливо для нас було подивитися та зрозуміти, як працює поліцейський з німецьким автоматом MП-5. Адже ми маємо плани закупити та озброїти ним патрульну поліцію», – зазначив Сергій Князєв.

  Глава Нацполіції додав, що українські поліцейські запросили колег із Сінгапуру взяти участь у змаганнях «KORD Challenge», що проходять в Україні.

  Нагадаємо, раніше Сергій Князєв повідомив, що Нацполіція працює над підвищенням рівня соціальної захищеності поліцейських.