• In English
 • Гід з інклюзивної освіти для батьків: що таке ІРЦ і як до них звернутись, інклюзія від дошкілля до вишів, – МОН підготувало серію відеороз’яснень
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 19 вересня 2019 року о 12:54

  Cьогодні, 19 вересня 2019 року, МОН оприлюднило першу серію відеороз’яснень про інклюзивне навчання. З неї батьки зможуть дізнатися про те, що таке інклюзивно-ресурсні центри, як до них звернутися і отримати допомогу фахівців.

  Надалі Міністерство поширить ще три окремі ролики про механізми зарахування та відкриття інклюзивних груп на всіх ланках освіти від дошкілля до вишів.

  У роликах з батьками говоритиме держексперт директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Ольга Набоченко.

  «Ми розуміємо, якою важливою є участь батьків дітей з особливими освітніми потребами у навчальному процесі. Саме тому підготували для них у форматі відео покрокову інструкцію з питань, які цікавлять їх найбільше. Що робити, куди і коли звертатись – все це ми пояснюємо», – зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

  Вона також додала, що ролики будуть корисними не лише для батьків, а й для усіх, хто цікавиться темою інклюзивного навчання.

  Відеороз’яснення про інклюзивно-ресурсні центри вже доступне для перегляду. Надалі серію оновлюватимуть, серед наступних тем – дошкільна, професійно-технічна та вища освіта.

  Нагадаємо, що на Рівненщині запрацював сучасний інклюзивно-ресурсний центр.