• In English
 • Герман Галущенко: Для України важлива співпраця з Німеччиною в сфері декарбонізації енергетики
  Міністерство енергетики України, опубліковано 01 грудня 2021 року о 19:03

  Міністр енергетики Герман Галущенко під час відкриття Другого Німецько-українського енергетичного дня наголосив на важливості партнерства з Німеччиною у сфері енергетики.

  «Україна рухається шляхом декарбонізації. Для нас дуже важлива співпраця з Німеччиною в питаннях водню, розвитку відновлюваних джерел енергії та трансформації вугільних регіонів. Ми плануємо синхронізацію української енергосистеми з європейською ENTSO-E, і декарбонізація є одним з важливих факторів об’єднання енергосистем», - зазначив Герман Галущенко.

  У ході заходу обговорювались питання інтенсифікації політичного та економічного співробітництва у сфері відновлюваних джерел енергії, енергетичної інфраструктури, енергоефективності та виробництва енергії, розвитку практичного співробітництва в енергетичній галузі та зміцнення потенціалу України у розробці кліматичної та енергетичної політик відповідно до міркувань COP26.

  Одним з перспективних напрямків партнерства України і Німеччини є також співпраця між науковцями, обмін знаннями, технологіями, інноваціями.