• In English
 • Георгій Тука: Необхідна консолідація суспільства навколо єдиної національної ідеї

  Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука взяв участь в експертній дискусії на тему: «Конфлікт на Донбасі у 2018 році: заморозити не можна врегулювати», яка відбулась 12 лютого в ІА «Укрінформ».

  Під час заходу гості обговорювали результати виконання Мінських домовленостей, їх вплив на вирішення конфлікту на сході України, а також ймовірні сценарії розвитку подій у 2018 році. Також, учасники говорили про консолідацію суспільства щодо інтеграції громадян, які зараз проживають на непідконтрольних територіях, після повернення цих територій під контроль Уряду України.

  «Необхідно сформувати єдину національну ідею, яка зможе стати фундаментом консолідації українського суспільства для створення нової, сучасної, потужної України. До такої України Донбас повернеться із задоволенням, а не з побоюванням чи з острахом», – зазначив Георгій Тука.

  Головний радник організаторів заходу Міжнародного центру перспективних досліджень та модератор дискусії Василь Філіпчук висловив вдячність Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за послідовне здійснення всіх необхідних кроків для повернення НКТ під контроль України.

  В обговоренні також взяли участь представники органів державної влади України, аналітичних центрів, ділових кіл, громадських організацій, вітчизняні та міжнародні експерти.