• In English
 • Геннадій Зубко та Йоганнес Ган підписали Угоду щодо фінансування ІІ фази Програми «U-LEAD з Європою» на €40 мільйонів
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 липня 2019 року о 17:08

  Угоду щодо фінансування ІІ фази Програми «U-LEAD з Європою» на €40 мільйонів підписали Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган у рамках 21 Саміту «Україна-ЄС».

  «Вдячний європейським партнерам за системну підтримку децентралізації. Сьогоднішня подія свідчить про високу оцінку реформи з боку Євросоюзу. Ключовий фокус реалізації другої фази Програми «U-LEAD з Європою» – регіональна політика. Зокрема, запровадження сучасної системи моніторингу та оцінки регіонального розвитку, покращення доступу громадян до адміністративних послуг, підтримка інноваційних інфраструктурних проектів в ОТГ. Програма буде максимально ефективною, оскільки в новому етапі реформа матиме багато викликів і завдань», – зазначив Геннадій Зубко.

  Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, підтримує реформу децентралізації в Україні та її секторальні напрямки.

  Реалізацію Програми здійснюватиме Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ).