• In English
  • Геннадій Зубко розказав про результати зустрічей у Брюсселі
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 лютого 2019 року о 16:52

    Продовження підтримки Євросоюзом реформ в Україні, підтримка розбудови інфраструктури Азово-Чорноморського регіону і півдня України, продовження санкцій проти РФ – ключові питання, які піднімалися під час зустрічей Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка з представниками Європарламенту і Єврокомісії у Брюсселі 26-27 лютого.

    «Для України є дуже важливою підтримка Євросоюзом реформ. Незважаючи на майбутні вибори до Європарламенту і виборчі кампанії в Україні, ми бачимо зацікавленість і незмінність курсу ЄС з підтримки реформи децентралізації. Йдеться про реалізацію другої фази програми «U-LEAD з Європою». Також маємо підтримку реформи енергоефективності: на перемовинах ми обговорювали з європейськими колегами, окрім Фонду енергоефективності, можливість залучення технологій, які допоможуть модернізувати промисловий сектор, транспортну галузь і енергетику. Це величезний напрямок, який Україна, імплементуючи 27-му Директиву ЄС, починає зрушувати з місця», — зазначив Геннадій Зубко.

    Віце-прем’єр-міністр повідомив, що на зустрічі з Віце-президентом Європарламенту Зджіславом Краснодебскі було проговорено ряд прийнятих рішень ЄС щодо Керченського мосту, результатам моніторингової оціночної місії ЄС у Приазов’ї. «Я впевнений, що тема Криму має щоденно підніматися як на європейському рівні, так і світовому. Ми розраховуємо також і на продовження та посилення санкцій проти РФ, у зв’язку з агресією в Азовському морі. Це, насамперед, стосується введення персональних санкцій проти військових, які брали участь у нападі на українські судна, а також суддів та прокурорів, відповідальних за арешт українських моряків», — зазначив урядовець.