• In English
 • Геннадій Зубко: Ми хочемо залучити європейські технології в рамках Фонду енергоефективності
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 29 березня 2018 року о 16:37

  Розраховуємо використати європейські технології для модернізації житлового фонду в рамках проектів Фонду енергоефективності. Мова йде не тільки про утеплення стін, ремонт покрівлі та підвалу. Ми дивимося ширше - на інженерні системи.

  Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

  За його словами, технології дозволяють в літній час для підігріву води використовувати сонячні колектори. «Хочемо залучити найновіші розробки для рекуперації повітря та сонячні колектори. Всі ці заходи зменшують енергоспоживання в декілька етапів. Перший, для ОСББ, - енергоефективні заходи, встановлення лічильників, ІТП, утеплення під’їздів, вхідних дверей. Другий - повна модернізація, в тому числі й інженерних систем, може включити і чотири кроки», - вважає Геннадій Зубко.

  Він повідомив, що в Україні є ОСББ, які вже використовують smart-building: системи управління будинком з енергоспоживанням, очищення води та інше.