• In English
 • Генерал-лейтенант Анатолій Петренко зустрівся з делегацією Підкомітету Європейського парламенту з питань безпеки та оборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 вересня 2018 року о 09:55

  17 вересня відбулась зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія Петренка з делегацією Підкомітету Європейського парламенту з питань безпеки та оборони на чолі з головою підкомітету пані Анною Фотигою.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку воєнно-політичної ситуації на сході України та в Криму, зокрема розвиток безпекових умов в районах Чорного та Азовського морів.

  Глава української делегації наголосив на важливості збереження та посилення санкцій проти Російської Федерації через її агресивну зовнішню політику до повного виконання Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України. Генерал-лейтенант Анатолій Петренко поінформував представників ЄС про стан реформування Міністерства оборони України, оборонно-промислового комплексу, відзначивши пріоритетність для оборонного відомства України подальшого розвитку співробітництва з Європейським оборонним агентством та в рамках Ініціативи ЄС «Східне партнерство».

  У свою чергу під час зустрічі пані Анна Фотига наголосила на засудженні Європейським парламентом факту агресії Росії проти України, повідомила про всебічну підтримку української держави у відстоюванні своєї незалежності, побажала успіхів у справі реформування оборонного відомства та Збройних Сил України.