• In English
 • Гендерна складова поступово інтегрується в систему усіх державних реформ, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 травня 2018 року о 09:34

  «Ми вдячні за підготовку системної роботи Уряду з гендерної проблематики зусиллями донорів, які готові фінансувати інтеграцію гендерного компоненту реформ. Спільні зустрічі сприяють виробленню скоординованого підходу у реалізації політики гендерної рівності та єдиних чітких меседжів її комунікації», - заявила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час координаційної наради з пріоритетів гендерної політики із представниками донорів та організацій, що реалізують проекти у цій сфері.

  Вона зазначила, що впродовж останнього року в міністерствах запроваджено низку змін, завдяки яким гендерна складова поступово інтегрується в систему усіх державних реформ.

  Член парламентського депутатського об'єднання «Рівні можливості» Марія Іонова подякувала Уряду за співпрацю. Вона повідомила, що при впровадженні гендерного компоненту в усіх сферах МФО «Рівні можливості» в Парламенті визначило такі ключові пріоритети: політична участь жінок; розширення їхніх економічних прав та можливостей і гендерне бюджетування, а також протидія дискримінації.

  «Питання, які ми зараз розглядаємо, будуть частиною нашої діяльності, принаймні протягом майбутнього року. Ми спланували велику кількість системних задач у таких сферах, як розробка Плану виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, оновлення Національного плану дій щодо виконання Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН. У цьому контексті розраховую на єдність і взаємодію з донорськими організаціями», - підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  «Ми підтримуємо Уряд України у вирішенні питань, які постають під час реалізації масштабного Плану дій. За останній рік ми побачили значні зміни, які свідчать про позитивну динаміку в сприйнятті важливості питань гендерної рівності», - наголосила керівник програми «ООН Жінки» в Україні Анастасія Дівінська.

  Вперше за активної підтримки Прем'єр-міністра в урядовому Плані дій на 2018 рік увага приділена гендерним пріоритетам. Разом з Міністерством інформаційної політики за підтримки «ООН Жінки» та NDI розпочато роботу над стратегією гендерної комунікації. «Важливо посилити можливості та механізми передачі ключових повідомлень, зосередивши зусилля Уряду, Парламенту, неурядових організацій та донорів на виконанні ухвалених рішень. З боку Уряду ми розробляємо першу національну стратегію комунікації гендерної рівності, що має на меті чітку передачу державних пріоритетів та залучення всіх сторін до реалізації засад гендерної політики», - резюмувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Гендерна складова поступово інтегрується в систему усіх державних реформ, - Іванна Климпуш-Цинцадзе