• In English
 • Ганна Новосад: Чисельність опорних шкіл з хорошими вчителями та сучасним освітнім простором має зрости вдвічі - такі заклади мають бути в кожній ОТГ
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 21 жовтня 2019 року о 18:27

  Наразі в Україні більш як 800 опорних шкіл, для того, щоб в кожній ОТГ був такий заклад, їхня кількість має зрости орієнтовно вдвічі. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки Ганни Новосад з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренком сьогодні, 21 жовтня 2019 року, в місті Дніпро.

  «Сьогодні ми бачимо, що школи, де навчається менш як 100 дітей, дають об’єктивно погану якість освіти. Наша ціль – щоб у кожній ОТГ була своя опорна школа, куди підвозились би діти, де були б окремо створені лабораторії, утеплення», – відзначила Міністр.

  Олександр Бондаренко також підтвердив, що планує комплексно підходити до розбудови мережі опорних шкіл – від ремонтів і обладнання до будівництва доріг.

  «Зараз ми визначаємо оптимальну кількість таких закладів і необхідне фінансування, щоб облаштувати в них сучасні умови. Будемо створювати діджитал-мапу опорних шкіл з оптимізацією логістики. Якщо потрібно – організуємо додаткові маршрути шкільних автобусів, аби підвозити дітей», – зазначив голова області на прес-підході, що відбувся за результатами зустрічі.

   Нагадуємо, що втілювати ідеї НУШ і не вигорати на роботі вчителям допоможуть професійні супервізори – у МОН затвердили відповідний наказ.