• In English
  • Фонд солідарності підтримуватиме українську авіагалузь у 2024 році

    Рішення про продовження функціонування Аеронавігаційного Фонду солідарності та виділення коштів було ухвалено на засіданні держав-членів Євроконтролю – Європейської організації з безпеки аеронавігації.

    Таким чином, Фонд діятиме вже другий рік. В умовах, коли цивільні польоти не виконуються, підтримка Фонду дозволяє тримати у належності стані аеронавігаційну систему України та підтримувати кваліфікацію фахівців галузі.

    «Вже фактично рік Фонд солідарності дозволяє нам створювати умови для повоєнного відновлення авіагалузі. Важливо, що Фонд підтримує не лише національну аеронавігаційну систему, а й спрямований на покращення знань наших фахівців, підтримку їхнього професійного рівня. Діяльність Фонду є ключовою для відновлення польотів», – наголосив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач під час засідання Євроконтролю у Брюсселі.

    Нагадаємо, Фонд добровільної аеронавігаційної солідарності було створено наприкінці 2022 року з метою підтримання інфраструктурної, операційної, та професіональної складових аеронавігаційної системи України та безпосередньо Украероруху як національного провайдера аеронавігаційних послуг.