• In English
 • Фонд державного майна України планує виставити на приватизацію близько тисячі об’єктів у 2024 році
  Фонд державного майна України, опубліковано 13 грудня 2023 року о 17:40

  Голова Фонду державного майна України Віталій Коваль під час виступу на Шостому Національному Форумі МСБ “Розвиток МСБ 2023: можливості, стійкість та відновлення” оголосив про плани Фонду на наступний рік. Він підкреслив, що малий та середній бізнес будуть основними бенефіціарами цього процесу.

  “Ми вважаємо, що малий та середній бізнес має бути в центрі процесу “роздержавлення”. Вони є тими стейкхолдерами, які мають отримати найбільшу вигоду від перетворення державних активів, які наразі є пасивами для державного бюджету”, – зазначив Віталій Коваль.

  Він також повідомив, що Фонд планує виставити на приватизацію близько тисячі об’єктів у 2024 році, що відкриває нові можливості для бізнесу. Всі вони будуть продаватись через приватизаційні аукціони, що забезпечує справедливість та прозорість процесу.

  Віталій Коваль також підкреслив, що приватизація на часі, оскільки Україна не може дозволити собі генерувати збитки під час війни. “Державні активи генерують збитки, а кількість державних підприємств не виправдовує той напрямок на лібералізацію та ринкову економіку, який Україна обрала”, – додав голова Фонду.

  Він закликав бізнес до співпраці у пошуку об’єктів для приватизації. “Закликаємо вас стати амбасадорами у пошуку об’єктів для приватизації. Адже в багатьох населених пунктах є об’єкти, які не використовуються по 10-15 років. Звертайтесь до Фонду з пропозицією по приватизації. Будемо робити все, щоб шлях до прозорого аукціону був найкоротшим”, - закликав Віталій Коваль.

  Довідково

  Шостий Національний Форум МСБ “Розвиток МСБ 2023: можливості, стійкість та відновлення” відбувся 13 грудня 2023 р. в рамках реалізації меморандуму між Торгово-промисловою палатою України і Програмою розвитку ООН в Україні та за підтримки Проекту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро, малих та середніх підприємств України», який впроваджується ПРООН в Україні і за підтримки Швейцарії.