• In English
 • Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві проводить зустрічі з аграріями

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві проводить інформаційно роз'яснювальну кампанію в регіонах України. Мета - ознайомити малих і середніх фермерів з новими можливостями кредитування, які гарантуються Фондом.

  На сьогодні заходи уже відбулись у 8 областях України, зокрема, на Волині, Закарпатті, Львівщині, Київщині. Участь у зустрічах також беруть представники органів самоврядування, фінансових установ та банків - партнерів Фонду.

  Загалом подібні зустрічі з представниками Фонду часткового гарантування кредитів відбудуться у кожному регіоні. Наступними будуть Івано-Франківщина - 12 березня, Чернівецька область - 13 березня.

  Графік заходів розміщений на сайті Фонду. Додаткову інформацію про дату і час зустрічей аграрії можуть дізнатись у Департаментах агропромислового розвитку місцевих ОВА.

  Додатково

  Діяльність Фонду спрямована на підтримку дрібних, малих та середніх фермерів, які обробляють землю до 500 га. Фонд співпрацює з банками, які кредитують аграріїв і гарантує покриття до 50% зобов’язань по кредиту. Позичальники зможуть отримати інвестиційні кредити на термін до 7 років, кредити для купівлі землі до 10 років, та обігові кошти на строк до 3 років, з максимальною сумою кредиту на одного позичальника 30 млн грн. Гарантії Фонду також поширюються на державну програму 5-7-9.

  Щоб отримати доступ до гарантій Фонду, фермер має бути зареєстрованим в Державному аграрному реєстрі.

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві є небанківською фінансовою установою. Засновником Фонду є Кабінет Міністрів України.