• In English
 • Фінансування для приватного сектору від британської фінансової установи стане доступним з квітня, — Юлія Свириденко
  Міністерство економіки України, опубліковано 03 березня 2024 року о 12:02

  Кредитний ліміт для українських компаній від британської фінансової установи British International Investment (BII- ред.) стане доступним вже з квітня. Про це йшла мова під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко із  генеральним директором British International Investment Ніком О’Донохью. 

  BII заявили про загальний ліміт до 250 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування приватного сектора в Україні. Ці кошти стануть доступні через платформу спільного інвестування (Сo-Іnvestment Platform) через залучення партнерських фінансових організацій в Україні. 

  “Вдячна British International Investment за те, що долучився до переліку установ, які готові підтримати приватний сектор України. Розширення ліміту до 250 мільйонів фунтів стерлінгів — це підтримка, яка вкрай необхідна Україні для підтримки економічної стабільності і повоєнної відбудови. Раніше BII не було на мапі міжнародних фінансових інституцій, з якими працює Україна. Радію, що відкриваємо для себе нових партнерів, а нові партнери відкривають для себе Україну”, — наголосила Юлія Свириденко.

  Також сторони домовились про поглиблення співпраці щодо визначення найбільш ефективного способу співпраці з іншими міжнародними фінансовими організаціями при здійсненні спільних інвестицій в Україні, посилення співпраці в рамках Платформи спільного інвестування під керівництвом ЄБРР. Також обговорили прогрес у реалізації реформ й підтримку малого і середнього бізнесу в Україні, залучення інвестицій і розширення доступу до фінансування приватного бізнесу.