• In English
  • Фінансовий ресурс і державне оборонне замовлення значно підвищить бойові спроможності Збройних Сил України, - Степан Полторак
    Міністерство оборони України, опубліковано 17 квітня 2019 року о 15:36

    17 квітня під час робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони України Степан Полторак повідомив: «Допомога від наших партнерів є вкрай важливою. За останні декілька років тільки від США ми отримали допомогу на майже 400 млн доларів. Це в основному були станції артилерійської розвідки, радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати, засоби зв’язку, катери, і антиснайперські комплекси й інше озброєння та техніка».

    Міністр підкреслив, що після прийняття Верховною Радою відповідного закону Міністерство оборони України отримало можливість напряму закупляти озброєння та техніку за кордоном.

    «Фінансовий ресурс і державне оборонне замовлення надасть нам можливість значно підвищити бойові спроможності Військово-Морських Сил, Сухопутних військ і Повітряних Сил Збройних Сил України, – підкреслив Степан Полторак. – Ми маємо таку можливість, і сьогодні ведемо перемовини з нашими партнерами з США та інших країн світу».