• In English
 • ФДМУ незабаром розпочне наступну хвилю конкурсів з відбору радників "великої приватизації", – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 липня 2018 року о 11:37

  Міністр Кабінету Міністрів України, Голова Міжвідомчої робочої групи з питань приватизації Олександр Саєнко провів зустріч з представниками провідних інвестиційних, аудиторських компаній, які планується залучити в якості радників до процесу "великої приватизації".

  В зустрічі також взяли участь в. о. Міністра фінансів Оксана Маркарова, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, в. о. Голови Фонду державного майна Віталій Трубаров, представники Morgan Stanley, PwC, Deloitte, KPMG, E&Y, ICU, Concorde Capital, Dragon Capital та інших.

  "Від самих радників ми очікуємо глобального і професійного погляду на приватизацію, бачення вирішення проблем заборгованостей підприємств, її реструктуризації, враховуючи їхній досвід й експертизу - це дасть нам належну якість рішень та дозволить підготувати оптимальні варіанти щодо продажу об'єктів", - сказав Олександр Саєнко

  Він наголосив, що процес приватизації має бути побудований таким чином, щоб сприяти приходу стратегічних інвесторів, які принесуть нові технології, запропонують своє бачення розширення виробництва, створення додаткових робочих місць. Це вимагає того, щоб процес підготовки й проведення приватизаційних конкурсів був прозорим і ефективним.

  "Стартуємо з відбором радників по перших шести об'єктах. І вже незабаром почнемо другу хвилю конкурсів з відбору радників по усіх об'єктах, перелік яких затверджений Урядом. Впевнений, що кращі спеціалісти допоможуть нам в цьому процесі і ми проведемо приватизацію за кращими світовими зразками з максимальним економічним ефектом", - підкреслив Міністр Кабінету Міністрів України.

  Довідково

   Кабінет Міністрів України у травні 2018 року затвердив перелік об'єктів великої приватизації державної власності на цей рік. Вже 24 червня Фонд державного майна оголосив конкурси з відбору радників для підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій ПАТ «Одеський припортовий завод», ПрАТ «Президент-Готель», ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ПрАТ «Індар» та державних підприємств «Вугільна компанія «Краснолиманська» та «Завод «Електроважмаш».

  Конкурси відбуватимуться у Фонді держмайна у два етапи по кожному об‘єкту з 26 по 31 липня.