• In English
 • Фахівці землевпорядної служби Житомирщини опрацювали понад 100 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  Упродовж 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області опрацювали 105 860 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому упродовж тижня фахівці приймають та опрацьовують 2,3 тис. таких звернень.

  Реєстрація земельної ділянки та надання витягів з Державного земельного кадастру залишаються найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на Житомирщині. На сьогодні державні кадастрові реєстратори Житомирської області зареєстрували 52 233 земельні ділянки та видали 29 694 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Найбільшу кількість ділянок зареєстровано за заявами громадян у Житомирському районі (5 645), а максимальну кількість витягів із кадастрової системи видано в Овруцькому районі (2 768) Житомирської області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.