• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 8 березня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 08 березня 2024 року о 10:56

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 8 березня: через отруєння чадним газом на Харківщині померли двоє людей; за добу енергетики повернули світло понад 52 тисячам споживачів - найбільше на Донеччині. 

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Лозова через отруєння чадним газом загинули двоє людей.

  Внаслідок ворожих обстрілів знеструмлено 15,4 тисячі споживачів. Триває обстеження та відновлення пошкоджених електромереж у громадах області.

  ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному з населених пунктів Ковельського району під час встановлення електроопор було пошкоджено газопровід середнього тиску. Стався витік газу, його локалізовано. Припинено газопостачання 13 абонентам.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин відключалися 2229 споживачів. Станом на ранок заживлено 1816 споживачів, залишаються без світла 483 абоненти, тривають відновлювальні роботи. Внаслідок бойових дій знеструмлювалися 83 споживачі – усіх заживлено.

  У м. Дніпро через наявність повітря у надземному газопроводі низького тиску припинено газопостачання 46 абонентам.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії вимикалися 12,7 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. Енергетики заживили 50,4 тисячі споживачів в одному з населених пунктів, які були без світла через обстріли. Станом на ранок залишаються без напруги 80 населених пунктів, загалом – 50,2 тисячі споживачів.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Ремонтні бригади відновили енергопостачання 7 населених пунктів Вільнянщини, що переривалося внаслідок технологічного порушення, та повернули світло 591 родині. Через ворожі обстріли залишаються знеструмленими 3730 споживачів у 50 населених пунктах.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через відключення повітряної лінії 10 кВ залишаються знеструмленими 188 споживачів. Тривають відновлювальні роботи.

  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Львів з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано двох людей.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через пожежу на трансформаторі однієї з підстанцій знеструмлено понад 3 тисячі споживачів. Цілком можливо, що пожежа сталася через дії сторонніх осіб.

  Триває розслідування разом з поліцією та ДСНС.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічні порушення відключено 632 споживачі у 5 населених пунктах.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  За минулу добу у м. Херсон заживили 175 точок обліку, які були відключені після обстрілів. Однак через нічні обстріли знеструмлено 67 споживачів. Загалом у обласному центрі залишаються відключеними 3077 абонентів.