• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 28 березня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 28 березня 2024 року о 12:58

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 28 березня: на Львівщині через отруєння чадним газом загинуло двоє осіб; внаслідок погіршення погодних умов знеструмлено 19 населених пунктів на Хмельниччині.

  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Виявлено тіла двох людей у приватному будинку в одному з районів. Попередня причина - отруєння чадним газом.

  Через витік газу на газопроводі-вводі у м. Львів постачання газу припинено 20 споживачам.

  ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок погіршення погодних умов – поривів вітру – знеструмлено 1,2 тисячі абонентів у 19 населених пунктах. Вчора у пікові години застосовувались погодинні обмеження споживання електроенергії для близько 67 тисяч точок обліку.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики заживили 1,8 тисячі абонентів, які знеструмлювались через бойові дії, також відновили електропостачання 2,5 тисячі абонентів, які були без світла внаслідок технологічних порушень.

  Через пошкодження підземного розподільного газопроводу у Дніпровському районі без газопостачання залишилися 27 споживачів.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Заживлено понад 5 тисяч точок обліку у 18 населених пунктах, водночас внаслідок бойових дій знеструмлено близько 7 тисяч абонентів. Всього в області без світла залишається 47 тисяч точок обліку у 92 населених пунктах.

  Відновлено газопостачання 15 домогосподарствам.

  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічні порушення на газових мережах в Ужгородському районі газопостачання припинено 380 споживачам.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок обстрілу знеструмлено повітряну лінію у Запоріжжі, без світла 37 абонентів. Через бойові дії в області без енергопостачання залишаються 3,7 тисячі точок обліку у 50 населених пунктах.

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Коломия внаслідок пожежі у багатоповерховому житловому будинку від газопостачання відключено 18 споживачів.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  На Київщині через технологічні порушення без електропостачання близько 300 точок обліку.

  У Бориспільському районі внаслідок витоку газу на підземному розподільному газопроводі припинено газопостачання 68 приватним будинкам.

  У Білоцерківському районі через витік газу у багатоквартирному будинку відключено від постачання газу 6 споживачів.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій без електропостачання залишається 5,6 тисячі абонентів у 67 населених пунктах.

  ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через витік газу на газопроводі-вводі до багатоквартирного будинку у Кременецькому районі припинено газопостачання 8 побутовим споживачам.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики відновили електропостачання 134 точок обліку у 3 населених пунктах, які знеструмлювались через обстріли. Внаслідок учорашніх ворожих атак від електропостачання відключено 4 багатоповерхові будинки у м. Харків (близько 320 абонентів), також є пошкоджені лінії у 4 населених пунктах. Діють погодинні мережеві обмеження для 220 тисяч користувачів Харкова та прилеглих територій. Критичну інфраструктуру – заживлено. Всього в області через бойові дії залишається знеструмленими 15,4 тисячі точок обліку у 62 населених пунктах.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії знеструмлено 33 абоненти в обласному центрі, всього в Херсоні залишаються без світла майже 3 тисячі абонентів. В області без електропостачання 26,8 тисячі точок обліку у 45 населених пунктах.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії без електропостачання 1,2 тисячі точок обліку у 23 населених пунктах.