• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 17 березня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 17 березня 2024 року о 11:49

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 17 березня: через масовані обстріли Сумщини та Харківщини знеструмлювалися понад 8,6 тисячі споживачів; у Сумській області без газу залишилися понад 130 абонентів

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії було відключено 777 споживачів у 9 населених пунктах. Внаслідок нещодавніх обстрілів Охтирського району є знеструмлені споживачі, кількість уточнюється. Всього через бойові дії в області залишаються відключеними 8,2 тисячі споживачів у 88 населених пунктах.

  Через масований артилерійський обстріл одного з населених пунктів у Охтирському районі відключено від газопостачання 132 споживачі.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії відключалися 7852 споживачі, усі заживлені. Загалом через ворожі обстріли в області залишаються без світла 17,5 тисячі абонентів.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії відключено підстанцію 35/6 кВ. Знеструмлень споживачів немає.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок ворожих обстрілів вимикалися 6935 споживачів у 17 населених пунктах. Відновлено електропостачання 5620 абонентам. На ранок залишаються знеструмленими 43,8 тисячі споживачів у 77 населених пунктах.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин вимикалися 4419 споживачів електроенергії у 13 населених пунктах. Станом на ранок всіх заживлено. Всього в області через бойові дії залишаються без напруги 3730 абонентів у 50 населених пунктах

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному з населених пунктів у Вишгородському районі під час виконання земляних робіт було пошкоджено підземний газопровід. Від газопостачання відключено 60 споживачів приватного сектору, 19 споживачів у багатоквартирних будинках та лікарню.

  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному з населених пунктів Золочівського райну плугом трактора в полі пошкоджено газопровід середнього тиску. Без газопостачання залишилися 220 абонентів.

  У населеному пункті Стрийського району з технологічних причин припинено подачу газу до 217 житлових будинків.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ 

  Через відключення в мережі 10 кВ знеструмлювалися 818 споживачів. Усіх заживлено.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Херсон через бойові дії залишаються без напруги 3010 точок обліку, по області – понад 25,8 тисячі споживачів у 45 населених пунктах.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Залишаються знеструмленими 23 населені пункти, загалом – 1,4 тисячі споживачів.