• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 10 квітня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 10 квітня 2024 року о 15:26

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 10 квітня: за добу енергетики відновили електропостачання понад 71 тисячі споживачів; у Миколаївській та Херсонській області через аварійні відключення знеструмлювалися 414 тисяч абонентів.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У регіоні продовжують застосовуватися графіки відключень. Минулої доби енергетики відремонтували та заживили понад 1000 точок обліку.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  Через аварійне відключення, яке є наслідком нічної атаки по об'єктах енергетичної інфраструктури, було знеструмлено 221,7 тисячі побутових та 17,2 тисячі юридичних споживачів. Станом на 12:30 усі - зі світлом.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Уночі та вдень відбулися аварійні відключення через пошкодження об’єкта на Миколаївщині. Було знеструмлено 168 тисяч абонентів.

  Залишаються знеструмленими через бойові дії 2,8 тисячі точок обліку у м. Херсон та понад 25 тисяч абонентів у населених пунктах області.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок технологічного порушення відключено 14 точок обліку, тривають відновлювальні роботи.

  Газовики відновили розподіл газу 10 споживачам.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії знеструмилися 4,3 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. Ремонтні бригади заживили 9,2 тисячі точок обліку у 6 населених пунктах. Залишаються без світла 47 тисячі точок обліку у 85 населених пунктах.

  Через бойові дії припинено газопостачання 8 споживачам, відновлено – 5 абонентам.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин вимикалися 874 абоненти. Станом на ранок енергетики заживили майже 2 тисячі точок обліку у 7 населених пунктах. Через бойові дії залишаються без напруги 3,7 тисячі абонентів у 50 населених пунктах.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби вимикалися 7 повітряних ліній 10 кВ, на ранок усіх споживачів заживлено.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики відремонтували та включили в роботу частину повітряної лінії, яка була відключена через бойові дії – заживлено 1,2 тисячі абонентів. Загалом на ранок через ворожі обстріли залишаються відключеними 4,9 тисячі точок обліку.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1,6 тисячі точок обліку у 23 населених пунктах.