• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 8 грудня: через негоду, бойові дії і технологічні порушення без світла 492 населені пункти
  Міністерство енергетики України, опубліковано 08 грудня 2023 року о 10:24

  Енергетична ситуація в регіонах на 8 грудня: через негоду, бойові дії і технологічні порушення без світла 492 населені пункти

  Обмеження електропостачання не застосовується в жодній з областей. Планові відключення побутових споживачів не передбачаються.

  Дніпропетровська область

  Через несприятливі метеоумови знеструмлено 13 населених пунктів - 2 тисячі абонентів.

  Донецька область

  Через обстріли знеструмлено 56 населених пунктів (22,5 тисячі споживачів). Водночас підключено 11 населених пунктів (22,7 тисячі споживачів), знеструмлених раніше.

  Запорізька область

  Без напруги з технічних причин станом на 9:00 - 15 населених пунктів (5 тисяч точок обліку). Через бойові дії залишаються без світла 63 населених пункти (близько 26 тисяч споживачів).

  Львівська область

  З технічних причин увечері минулої доби знеструмлювалися 13,8 тисячі споживачів. Усіх підключено впродовж години.

  Миколаївська область

  Станом на 9:00 через негоду відключилися близько 200 абонентів. Тривають роботи з відновлення електропостачання.

  Сумська область

  У результаті обстрілів без світла залишаються 56 населених пунктів – 2,5 тисячі точок обліку.

  Харківська область

  Внаслідок обстрілу знеструмлено споживачів в обласному центрі і 3 населених пункти в області. Масштаб пошкоджень уточнюється. Вдалося заживити 34 клієнти. Всього без електроенергії залишається 68 населених пунктів, це 16,2 тисячі споживачів.

  Херсонська область

  В обласному центрі заживили 43 абоненти, всього в місті знеструмлено 4,6 тисячі абонентів. В області залишаються без напруги 45 населених пунктів (понад 26 тисяч точок обліку).

  Чернігівська область

  Станом на 9:00 в області внаслідок бойових дій без напруги - 19 населених пунктів (1,6 тисячі точок обліку), через технічні причини відключено 2 населених пункти (47 абонентів).

  Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.

  Застосування планових відключень побутових споживачів не передбачається.