• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 7 квітня: за добу енергетики відновили електропостачання для 19,2 тисячі абонентів
  Міністерство енергетики України, опубліковано 07 квітня 2024 року о 12:12

  Енергетична ситуація в регіонах на 7 квітня: за добу енергетики відновили електропостачання для 19,2 тисячі абонентів; на Харківщині через зловмисні дії невідомих осіб - без газу 14,7 тисяч споживачів.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  На Харківщині зранку застосовуються графіки аварійних відключень, знеструмлено 410 тисяч абонентів. Через бойові дії пошкоджено повітряну лінію, знеструмлено 534 абоненти. Тривають відновлювальні роботи.

  Внаслідок пошкоджень газорозподільних мереж у м. Харків від газопостачання відключено 27 споживачів.

  У м. Куп'янськ невідомі особи перекрили засувки на розподільному газопроводі середнього тиску. Припинено газопостачання 14,7 тисячі абонентів у 9 населених пунктах.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії вимикалися 1844 точки обліку. Тривають відновлювальні роботи.

  У м. Першотравенськ в одному з будинків виявлено пошкодження внутрішньопід’їздного газопроводу. Відключено від газопостачання 15 споживачів.

  В одному з населених пунктів Павлоградського району з технологічних причин відключено від газопостачання 54 споживачі.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок ворожих обстрілів вимикалися 19,7 тисячі абонентів у 34 населених пунктах. Ремонтні бригади заживили 13,4 тисячі абонентів у 12 населених пунктах.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічні порушення вимикалися 2937 точок обліку. Через бойові дії залишаються знеструмленими 3730 точок обліку у 50 населених пунктах.

  КИЇВ

  Через технологічні порушення короткостроково знеструмлювалися 18 житлових будинків та 20 установ (загалом 1351 точка обліку). Усіх споживачів заживлено.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок обстрілу знеструмлено 1 населений пункт, загалом – 152 точки обліку.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії відключено 1 юридичного споживача. Внаслідок технологічних порушень знеструмлено 2376 точок обліку у 4 населених пунктах. Тривають відновлювальні роботи.

  Минулої доби вранці на території однієї з підстанцій обленерго на обладнанні трансформатора виявлено тіло невідомого чоловіка без ознак життя. На місце викликано поліцію і швидку. Короткостроково вимикалося обладнання підстанції, знеструмлювалися побутові споживачі.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики відновили електропостачання для 3495 абонентів, які раніше вимикалися внаслідок бойових дій. На жаль, через ворожі обстріли є нові пошкодження обладнання та електромереж. Залишаються знеструмленими 6542 споживачі у 76 населених пунктах.

  В одному з населених пунктів Сумського району минулої доби внаслідок артобстрілу пошкоджено надземний газопровід, відключено 16 споживачів.