• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 5 березня: за добу енергетики відновили електропостачання для понад 16 тисяч споживачів
  Міністерство енергетики України, опубліковано 05 березня 2024 року о 10:46

  Енергетична ситуація в регіонах на 5 березня: за добу енергетики відновили електропостачання для понад 16 тисяч споживачів 

  Дніпропетровська область

  Через бойові дії знеструмлено 270 споживачів.

  Донецька область

  Внаслідок бойових дій знеструмлено понад 25,5 тисячі споживачів, за добу заживлено 15 населених пунктів. Всього в області залишається без напруги 61 тисяча точок обліку у 81 населеному пункті.

  Відновлено газопостачання 1,5 тисячі домогосподарствам.

  Запорізька область

  Внаслідок обстрілів прифронтових населених пунктів було порушено енергопостачання понад 2 тисячам родин. Всього через бойові дії знеструмлено 65 населених пунктів (5,8 тисячі споживачів). За вчора заживлено майже 1,6 тисячі абонентів, які були без електропостачання внаслідок технологічних порушень.

  Сумська область

  Енергетики заживили майже тисячу споживачів у 5 населених пунктах. В області залишаються без електропостачання 2,7 тисячі точок обліку у 57 населених пунктах.

  Харківська область

  Відновлено електропостачання понад 2 тисячам споживачів. Триває огляд пошкоджень мереж у 3 населених пунктах, які зазнали нових обстрілів. Всього в області залишаються без напруги 15,5 тисячі точок обліку.

  Відновлено постачання газу до понад 350 домівок.

  Херсонська область

  У Херсоні без електропостачання залишаються 3,2 тисячі абонентів, в області без світла майже 26 тисяч точок обліку у 45 населених пунктах.

  Чернігівська область

  Через бойові дії без електропостачання 1,2 тисячі споживачів у 20 населених пунктах.

  Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.

  Застосування стабілізаційних графіків відключень споживачів не передбачається.