• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 4 липня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 04 липня 2024 року о 11:55

  Енергетики відновили електропостачання понад 14 тисячам споживачів, які вимикалися через бойові дії та технологічні порушення

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії знеструмлювався 81 абонент, на ранок усіх заживлено. Залишаються без напруги 115 абонентів у багатоповерховому будинку в м. Дніпро, в який влучила ворожа ракета 28 червня. З технологічних причин без електропостачання 3 юридичні особи.

  У м. Нікополь внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено газопровід. Відключено 6 споживачів.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 2,2 тисячі абонентів у 2 населених пунктах. Енергетики заживили 10,1 тисячі абонентів у 25 населених пунктах. На ранок залишаються без напруги 129 населених пунктів, загалом – 80,3 тисячі абонентів.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики заживили 25 родин, які вимикалися через обстріли. На ранок без напруги залишається 121 точка обліку. Також відновлено електропостачання 625 абонентів, що переривалося через пошкодження електрообладнання. На ранок через бойові дії без енергопостачання залишаються 3852 абоненти у 55 населених пунктах.

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У двох населених пунктах для усунення пошкодження на підземному газопроводі припинялося газопостачання 17 споживачам. Після усунення витоків газу газопостачання було відновлено.

  РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Сьогодні вночі через негоду вимикалась повітряна лінія, знеструмлювалися абоненти. Вранці всіх споживачів включили.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин знеструмлено 587 абонентів у 9 населених пунктах. Через бойові дії залишаються без напруги 4189 абонентів у 70 населених пунктах.

  ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через негоду знеструмлено 10 населених пунктів. 

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики заживили 3041 абонента, які знеструмлювалися через ворожі обстріли. На ранок залишаються без електропостачання 39,2 тисячі точок обліку.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Під час нічого масованого обстрілу м. Херсон пошкоджено будівлі обленерго. Минулої доби було знеструмлено 592 абоненти. Під час ранкового обстрілу без світла залишилися щонайменше 250 точок обліку. Загалом у Херсоні знеструмлено 3172 абоненти, однак обстріли тривають, і їх наслідки уточнюються. 

  В області після обстрілів знеструмлено 25,8 тисячі точок обліку в 45 населених пунктах.

  ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через негоду знеструмлено 7808 у 48 населених пунктах. 

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок удару ворожого дрона на ранок знеструмлено близько 6 тисяч абонентів. Загалом без світла через обстріли залишаються 7558 абонентів у 44 населених пунктах.

  З технологічних причин знеструмлено 469 абонентів у 2 населених пунктах.