• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 23 січня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 23 січня 2024 року о 12:05

  З підозрою на отруєння чадним газом у трьох областях госпіталізовано четверо осіб, зокрема 8-річна дитина; застосування планових відключень електроенергії не передбачається

  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

  В Ужгородському районі з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано дві людини, серед яких - 8 річна дитина. Дівчинка - у стані середньої важкості.

  У зв’язку з технічними причинами було припинено газопостачання 140 споживачам у Тячівському районі, станом на ранок із газом майже всі споживачі.

  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  В обласному центрі з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано 1 особу. У будинку не виявлено газосигналізатора та провітрювача на вікнах.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Миколаєві з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано 1 особу. Перевірка виявила відсутність тяги у димоході.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики заживили 9 населених пунктів, які були без світла внаслідок обстрілів. Водночас після нових атак знеструмлено 42 населених пункти, це 9,6 тисячі абонентів.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  До електропостачання підключено понад 800 клієнтів. Всього через бойові дії без світла в області залишається 53 населених пункти.

  РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок втручання сторонніх осіб в систему газопостачання було пошкоджено розподільний вуличний̆ газопровід середнього тиску у Рівненському районі, без газу залишились 130 абонентів. Обставини встановлюються.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок технічних причин відключено від газопостачання 32 абоненти в Охтирському районі.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  В обласному центрі енергетики заживили майже 900 клієнтів, знеструмлених внаслідок бойових дій. Без напруги залишаються майже 3,5 тисячі точок обліку.

  Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Застосування планових відключень побутових споживачів не передбачається.