• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 19 березня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 19 березня 2024 року о 10:57

  За добу енергетики відновили електропостачання понад 25 тисяч споживачів

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Відновлено електропостачання майже 500 споживачам, які були відключені через технологічні порушення. Внаслідок бойових дій знеструмлено 360 абонентів.
  Через пошкодження та крадіжки обладнання на газопроводі у м. Дніпро без постачання газу залишилося понад 60 споживачів. Водночас за добу відновлено газопостачання понад 200 домогосподарствам.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  За добу заживлено 1,7 тисячі споживачів. Всього в області  без електропостачання понад 43,3 тисячі точок обліку у 76 населених пунктах. Відновлено постачання газу 22 родинам. 

  ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

  Вчора енергетики заживили понад 7,6 тисячі споживачів, які знеструмлювались внаслідок технологічних порушень. 

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики повернули світло 247 родинам у Запорізькому районі, які знеструмлювалися внаслідок пошкодження електрообладнання. Через бойові дії без енергопостачання залишаються 3,7 тисячі споживачів у 50 населених пунктах. 

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок витоку газу на газопроводі багатоквартирного будинку відключено газопостачання 12 абонентам у Бориспільському районі.
  В Обухівському районі для проведення ремонтних робіт на газопроводі відключено від постачання газу 60 абонентів багатоквартирного будинку.  

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  У результаті бойових дій без електропостачання залишається 81 населений пункт (близько 7,4 тисячі абонентів). 

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики відновили електропостачання майже 13 тисячам споживачів. Всього через бойові дії залишаються знеструмленими 15,6 тисячі точок обліку у 66 населених пунктах.  

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок обстрілів в обласному центрі знеструмлено 126 споживачів, всього залишаються без електропостачання понад 3,2 тисячі абонентів. В області без світла майже 30 тисяч точок обліку у 45 населених пунктах. 

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії без електропостачання 1,5 тисячі споживачів у 31 населеному пункті. З технічних причин знеструмлено 630 точок обліку. 

  Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Застосування стабілізаційних графіків відключень споживачів не передбачається.