• In English
 • Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос»
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 квітня 2019 року о 21:02

  Енергоефективність має стати нашим стилем життя – головний меседж зустрічі у рамках урядової платформи #єдиний голос. Досвідом і напрацюваннями у сфері енергоефективності та комунікацій даної реформи поділилися фахівці Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit  (GIZ).

  Зокрема, заступник директора проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» GIZ Іма Хренова-Шимкіна розповіла про співпрацю з енергоефективності з громадянами, урядовими структурами, підприємствами, зробивши акцент на ефективних комунікаціях. Вона наголосила, що робота відповідно проводиться на різних рівнях: національному, муніципальному та приватному.

  У свою чергу Наталя Власюк, спеціаліст з комунікацій сектору енергоефективності GIZ, додала, що для кожного сектору розроблено ключове повідомлення. Від енергоефективності до енергонезалежності – для національного рівня. Знання важливіші за гроші - для муніципального рівня. Єдине на, що ви можете впливати – це енергоефективність – для приватного сектору.

  Окремо про співпрацю з бізнесом розповіла Наталія Усенко, радник проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ. Вона переконана, що потрібно «розмовляти» з підприємницьким середовищем, дізнаватися, що їх цікавить. І головне – давати відповіді на їх запитання. Вона наголосила, що, комунікуючи негативні меседжі, потрібно одразу пропонувати технічні рішення проблем та шляхи покращення ситуації.

  Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос» Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос» Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос» Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос» Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос» Енергоефективність як стиль життя обговорили на зустрічі урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос»