• In English
 • Енергетична галузь має шанс на збалансованість і надійну роботу, – Юрій Бойко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 27 листопада 2020 року о 16:37

  В.о. Міністра енергетики Юрій Бойко взяв участь в обговоренні річного звіту про впровадження реформ в енергетичній сфері країн-учасниць Енергетичного Співтовариства Європейського Союзу.

  За оцінкою Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Україна досить вдало виконує зобов’язання, передбачені Протоколом про приєднання України до Енергетичного Співтовариства. Однак існують прогалини в головних секторах енергетики, які вимагають швидких та якісних рішень.

  Юрій Бойко у своєму виступі заявив, що Міністерство бачить за мету повну інтеграцію енергетичного ринку України в енергетичний ринок Європейського Союзу в секторах газу та електроенергії.

  «Я переконаний, що ми і надалі будемо тісно співпрацювати з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Бачення того, в яку сторону рухатись і яким чином стабілізувати ситуацію на ринках, у нас з вами однакове», - зазначив в.о. Міністра енергетики в діалозі з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем.

  На думку очільника Міністерства, інтеграція енергетичних ринків має важливе значення для України не лише з точки зору міжнародних зобов’язань, але і для підвищення безпеки галузі та покращення макрофінансового стану країни.

  Також він додав: «Галузь має шанс на те, щоб бути збалансованою і працювати надійно. Лише за умови прозорих правил гри та конкуренції в роботі ключових учасників ринку ми досягнемо поставлених цілей».