• In English
 • Еміне Джапарова зустрілась з представником Міністерства Саудівської Аравії з питань медіа
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 23 листопада 2018 року о 13:02

  21 листопада 2018 року у Києві відбулася зустріч першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової з керівником відділу міжнародного співробітництва Агентства з питань закордонних медіа Міністерства Саудівської Аравії з питань медіа Халідом Абдулазізом А Атіком.

  Зустріч пройшла у рамках шостого спільного засідання Українсько-саудівської змішаної комісії з питань торговельного, економічного і науково-технічного співробітництва.

  Еміне  Джапарова поінформувала представника саудівського Міністерства з питань медіа про діяльність  Міністерства інформаційної політики України, зокрема, у напрямку розвитку Мультимедійної платформи іномовлення України.

  У свою чергу Халід Абдулазіз А Атік поінформував українську сторону про роботу державних медіа Саудівської Аравії.

  Сторони обговорили можливу співпрацю між країнами в інформаційній сфері.

  Участь у зустрічі взяли генеральний директор ІА «Укрінформ» Олександр Харченко, головний редактор головної редакції зарубіжної інформації та іномовлення ІА «Укрінформ» Наталія Костіна, завідувач редакції інформаційного мовлення телеканалу UA|TV Наталія Івченко та начальник відділу перекладачів та редакторів UA|TV Олена Хоменко.