• In English
 • Експерти Закарпаття прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 10 тис. проектів землеустрою з інших областей

  З початку 2018 року на розгляд фахівців Держгеокадастру Закарпатської області надійшло 10 172 проекти землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 9 990 проектів, з яких 8 138 робіт отримали позитивний висновок, 1 852 – негативний, ще 182 проекти перебувають на розгляді.

  Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Тячівському (1 779), Міжгірському (1 592) та Виноградівському (1 195) районах Закарпатської області.

  Фахівці Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області направили на погодження до інших областей 14 194 проекти землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 13 858 проектів, з яких 9903 отримали позитивний висновок, 3955 – негативний та 336 проектів перебувають на розгляді експертів.

  У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 20 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.