• In English
 • Експерти органів Держгеокадастру Чернігівщини прийняли до опрацювання більше 7 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на розгляд фахівців Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло на погодження 7 386 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 7 233 проекти, або 98 % від загальної кількості. Позитивно оцінено 5 614 документацій, негативно – 1 619.

  Спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області упродовж поточного року направили на погодження до інших областей 7 230 проектів землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 7 041 проект.

  У Чернігівській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта,  становить 26 осіб. 

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.