• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 26 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд фахівців Головного управління Держгеокадастру у Одеській області надійшло 26 500 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні експерти Одещини опрацювали 26 309 проектів, з яких 17 190 примірників землевпорядної документації отримали позитивні висновки, 9 119 робіт отримали відмови у погодженні. На розгляді фахівців  знаходиться 191 проект землеустрою.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 32 особи.

  Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 21 550 проектів землеустрою, з них опрацьовано 20 976 проектів, з яких 14 653 проекти отримали позитивні висновки, 6 323 – негативні, ще 574 знаходяться на розгляді експертів.

  Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.