• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 56 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, експерти Держгеокадастру Одеської області прийняли до опрацювання 56 709 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні опрацьовано 56 329 проектів, з яких позитивний висновок надано 36 794 проектам, 19 535 – негативний. На розгляді перебувають 380 проектів землеустрою.

  За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направили на погодження до інших областей 44 419 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 43 904 проекти, з яких 30 838 отримали позитивний висновок, 13 066 – негативний, ще 515 проектів землеустрою перебувають на розгляді.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 30 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.