• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 49 тис. проектів землеустрою

  З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру Одеської області прийняли до опрацювання 49 298 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні експерти опрацювали 49 066 проектів, з яких 32 067 отримали позитивний висновок, 16 999 – негативний. На розгляді знаходиться 232 проекти землеустрою.   

  За цей період фахівці Держгеокадастру Одеської області направили на погодження до інших областей 38 753 проекти землеустрою, з них опрацьовано 38 300 проектів, з яких 26 693 отримали позитивний висновок, 11 607 надано відмови у погоджені, ще 453 проекти знаходяться на розгляді.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 30 осіб.


  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.