• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 36 тис. проектів землеустрою з інших областей

  З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру Одеської області прийняли до опрацювання 36 141 проект землеустрою з інших областей.

  На сьогодні експертами опрацьовано 35 940 проектів, з яких 23 447 отримали позитивний висновок та 12 493 – негативний. На розгляді перебуває ще 201 проект землеустрою.

  За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направили на погодження до інших областей 28 671 проект землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 28 384 проекти, з яких 19 722 отримали позитивний висновок, 8 662 – негативний, ще 287 робіт перебувають на розгляді.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерт, становить 30 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.