• In English
 • Еколого-водогосподарські проблеми міста Берегове та шляхи їх вирішення були розглянуті на засіданні басейнової ради річки Тиса
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 08 травня 2019 року о 17:06

  7 травня 2019 року у місті Берегове, що на Закарпатті, відбулося засідання басейнової ради річки Тиса.

  Коло професіоналів, які зібралися на засіданні, розглянули питання про основні проблемні питання м. Берегове щодо водопостачання та водовідведення міста. Про основні шляхи їх вирішення проінформував присутніх очільник ТОВ «Водоканал Карпатвіз», член басейнової ради Йосип Галайда.

  Представник Закарпатської обласної організації «Всеукраїнська екологічна ліга», член басейнової ради Олена Марушевська акцентувала увагу місцевих органів влади на вжитті організаційних та технологічних заходів, які стосуються поводження з твердими побутовими відходами у населених пунктах Закарпаття з метою зменшення негативного впливу на природне середовище.

  Крім того, голова Регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» Володимир Суран поінформував присутніх про концептуальні та інноваційні підходи до переробки рідких та твердих комунальних відходів у гірських районах Закарпаття.

  Також у рамках роботи басейнової ради присутні відвідали каналізаційно-очисні споруди м. Берегове.

  За результатами засідання члени ради вирішили звернутися до Закарпатської обласної ради щодо виділення коштів на виконання невідкладних заходів з запобігання засмічення р. Тиси в м. Рахів.

  Наостанок члени басейнової ради розглянули питання про щорічне відзначення 29 червня Дня Дунаю з метою привернення уваги суспільства до необхідності збереження та відновлення річок.