• In English
 • Ефективні рішення Уряду дозволять економити 2 млн грн на день для держбюджету, — Олексій Гончарук
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 січня 2020 року о 22:25

  У спадок нашому Уряду дісталася купа боргів за шаленими відсотками. На сьогодні це — найбільша стаття видатків Держбюджету, яка в середньому до 2022 року становитиме 484 млрд грн на рік. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.

  «Саме тому Уряд розмістив євробонди за найдешевшими в історії України відсотковими ставками. Простими словами, ми заміщуємо борги — віддаємо дорогі, а беремо значно дешевші. Що є вигідним для нашої держави», – пояснив Прем’єр-міністр.

  Торік відсоткові ставки на зовнішні запозичення України становили приблизно 6,75% на рік. Сьогодні Уряд запозичує 1,25 млрд євро під 4.375% річних. Фактично завдяки цьому ефективному рішенню економія для державного бюджету 2 млн грн на день. А ці гроші буде спрямовано на програми соціально-економічного розвитку.

  «Це яскраво демонструє довіру інвесторів до державної політики, яку впроваджує Уряд під егідою Президента Володимира Зеленського. Довіра до держави — основа інвестиційного потенціалу країни. А інвестиції — це робочі місця для українців. Чим більша довіра, тим нижча відсоткова ставка. Україна на правильному шляху!» — резюмував Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

  Ефективні рішення Уряду дозволять економити 2 млн грн на день для держбюджету, — Олексій Гончарук