• In English
 • Дякую за мужність і героїзм, і за те, що ви знайшли в собі сили і воювати, і вчитися, - Степан Полторак випускникам НУОУ
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 червня 2019 року о 15:51

  Сьогодні, 14 червня, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий випуск військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.

  652 військових фахівці оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки завершили навчання в Національному університеті оборони України та отримали відповідні дипломи.

  «Вони опанували сучасні підходи в управлінні підрозділами, планування серйозних бойових операцій, вивчили прогресивні методи моделювання бойових дій та вже найближчим часом посилять спроможності вітчизняних Збройних Сил України на різних напрямках», – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак, вітаючи випускників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

  «У цьому строю стоять офіцери, які мають і бойовий досвід, і знання. Більшість з них воювали за територіальну цілісність та незалежність України. Саме завдяки їм вдалося зупинити російського агресора. Я дякую всім за мужність і героїзм, за те, що ви знайшли в собі сили і воювати, і вчитися. Пишаюся вами, панове офіцери!» – наголосив Міністр.