• In English
 • Двері центру Дія.Бізнес у Миколаєві відсьогодні відкриті для кожного підприємця
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 листопада 2020 року о 17:39

  Національний проект із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкрив свій другий центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу 9 листопада 2020 року в Миколаєві.

  Підприємці зможуть отримати фахові консультації з питань створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки тощо. Крім отримання консультацій, підприємці зможуть проходити навчання офлайн чи у змішаному форматі, взяти участь у бізнес-конференціях та освітніх заходах, використовувати простір для власних подій, тестувати свій продукт на pop-up-локації перед виходом на ринок.

  Під час офіційного відкриття центру Дія.Бізнес Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров підкреслив, що один із пріоритетів Мінцифри — розвиток українського бізнесу.

  «Ми хочемо побудувати цифрову країну, в якій основним джерелом розвитку будуть підприємці. Ми хочемо, щоб наша країна була країною підприємців. І ми все для цього робимо. Ми запустили найшвидшу реєстрацію бізнесу в світі», — заявив Михайло Федоров.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що Дія.Бізнес — це національний проект з розвитку підприємництва, який має на меті збільшити кількість зареєстрованого бізнесу в Україні.

  «Існує онлайн-платформа Дія.Бізнес — one stop shop для підприємця, а також офлайн-компонент проекту — центри підтримки підприємців по всій країні. Ми плануємо, що протягом наступних трьох років такі центри будуть відкриті в кожному місті з населенням 50 000 і більше громадян», — заявила Валерія Іонан.

  Центр у Миколаєві створено за підтримки ГО Майбутнє Миколаєва та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній (ВАФК). Технічний партнер проекту — ХУАВЕЙ УКРАЇНА.

  Голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній Ганна Замазєєва запевнила, що центр Дія.Бізнес обов’язково стане магнітом для майбутніх та вже досвідчених підприємців із самого Миколаєва, маленьких міст і найменших сіл.

  Голова правління громадської організації «Майбутнє Миколаєва» Тетяна Домбровська заявила, що центр Дія.Бізнес допоможе активізувати нові напрямки підприємництва у Миколаєві, дасть поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу.

  Директор ХУАВЕЙ УКРАЇНА Ма Ці: «Відкриття центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес стало ще одним практичним кроком на шляху до розвитку екосистеми цифрової економіки України. Ця ініціатива відкриває можливості для малого та середнього бізнесу в нових умовах, оскільки такі підприємства мають важливе значення для забезпечення економічного зростання, інновацій та створення робочих місць».

  Керівник центру Дія.Бізнес у Миколаєві Роман Пашнєв наголосив, що це подвійна перемога — по-перше, з'явилася локація, яка не має аналогів у місті, по-друге, Миколаїв є другим містом в Україні, де відкривається центр Дія.Бізнес

  Також у день офіційного відкриття центру Дія.Бізнес відбулись практичні лекції від в.о. директора державної установи «Офіс з просування експорту в Україні» Тетяни Міськової, керуючої партнерки Synergy Universe/Synergy Development Consulting Світлани Олєйнікової та засновника і генерального директора YEP Андрія Заікіна.

  Онлайн-трансляція офіційного відкриття центру Дія.Бізнес доступна на Facebook-сторінці Дія.Бізнес.

  Нагадаємо, що 1 липня 2020 року перший в Україні центр підтримки підприємців Дія.Бізнес запрацював у Харкові. Також можливість безкоштовних консультацій підприємців доступна в онлайн-форматі на порталі Дія.Бізнес.