• In English
 • Духовність – фундамент для розвитку країни, – Володимир Гройсман під час зустрічі з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 13:19

  Держава має завжди підтримувати діалог з церквою, формувати спільне бачення майбутнього. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав сьогодні на зустрічі з Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом Шевчуком.

  «Наше спільне завдання зараз – розвивати державу і духовність. Адже віра – це фундамент, на якому ми можемо побудувати благополуччя і достаток. Глибоко переконаний, що це можна зробити через діалог», - сказав Глава Уряду.

  За його словами, зустрічі представників державної влади та духовенства допомагають накреслити спільні кроки для розвитку країни, краще розуміти поточні завдання і подальшу перспективу взаємодії.

  Глава УГКЦ в свою чергу наголосив, що для них важливо побудувати партнерські відносини з державними інституціями. А кожен діалог та зустріч – «можливість послужити для спільного блага нашого народу і нашої держави».

  Духовність – фундамент для розвитку країни, – Володимир Гройсман під час зустрічі з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком Духовність – фундамент для розвитку країни, – Володимир Гройсман під час зустрічі з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком Духовність – фундамент для розвитку країни, – Володимир Гройсман під час зустрічі з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком