• In English
 • ДСНС отримала ще 23 рятувальних машини для ліквідації наслідків ДТП, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 17 листопада 2020 року о 17:13

  Сьогодні, 17 листопада, Міністерство інфраструктури спільно з Укрінфрапроектом передали Державній службі України з надзвичайних ситуацій ще 23 аварійно-рятувальних машини легкого типу вартістю 80,4 млн грн, призначених для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП.

  «Сьогодні в рамках Державної програми безпеки руху до 2020 року ДСНС отримала ще 23 новеньких аварійно-рятувальних машини легкого типу, створених на базі Ford Ranger. Вони мають найсучасніше обладнання відповідно до всіх європейських стандартів. У кінці жовтня ми вже передали службі 80 таких автівок, які одразу ж вирушили на наші дороги і доказали свою ефективність. На черзі до кінця року ще 36 аналогічних авто», - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  За підрахунками експертів, завдяки використанню цих сучасних рятувальних машин час прибуття допомоги на місце ДТП зменшиться з 35 хвилин до 12-ти. Автівки розраховані до 5-х рятувальників і призначені для проведення першочергових рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів з пошуку постраждалих і надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

  Нагадаємо, 27 жовтня за участі  Владислава Криклія Державній службі з надзвичайних ситуацій було передано 80 нових аварійно-рятувальних машин легкого типу вартістю майже 280 млн грн. Передача відбулася в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.